Валюта:

Виробництво

> Качество
> Технология

  

  Шановні пані та панове! 

  Ми раді вітати Вас на нашому сайті і пропонуємо ознайомитися з нашим підприємством і його продукцією. 

  ПП «УКР-Ростехніка» працює на ринку паливної апаратури і запчастин для вантажних автомобілів і сільгосптехніки з 1996 року. Уже 2000 року ми почали власне виробництво плунжерних пар і секцій високого тиску.

  Сьогодні ми випускам плунжерні пари МАЗ, КАМАЗ, УТН всіх модифікацій, включаючи стандарт «Євро-1» і «Євро-2», а також виконуємо їх ремонт методом селективного підбору. На підприємстві впроваджена система міжнародного стандарту якості ISO 9001 сертифікат В№ UA2.003.03554-09.

   «Укр-Ростехніка» - один з найбільших українських постачальників запчастин до паливної апаратури. Наша продукція поставляється в усі країни СНД, а також Литву і країни далекого зарубіжжя.

    Також ми є регіональними представником Алтайського Заводу паливних насосів і Алтайського Заводу прецизійних виробів. У нас на складі завжди є в наявності запасні частини від заводів-виробників: ТНВД, ТННД, розпилювачі, плунжерні пари клапанні пари, форсунки, ремкомплекти, вузли, комплектуючі на паливну апаратуру для сільгосптехніки і вантажних автомобілів МАЗ і КАМАЗ.

  Верстатний парк нашого підприємства налічує понад 100 одиниць і включає в себе повний спектр обробного обладнання: верстати токарні, фрезерні, шліфувальні, координатно-розточувальні горизонтально-розточувальні та інші. Шліфування плунжеров проводиться на високоточному швейцарському обладнанні. Поряд зі стандартним обладнанням ми використовуємо багатоцільовий обробний центр «CHIRON», на якому виробляються плунжерні пари, що відповідають стандартам «Євро-1» і «Євро-2».

  Фахівці заводу постійно досліджують новітні передові технології, виготовлення розпилювачів і плунжерних пар, вивчають споживчий попит на паливну апаратуру, працюють над удосконаленням продукції, що випускається відповідно до світових стандартів.

    Ми працюємо як з приватними особами, так і з оптовими покупцями, пропонуючи найповніший комплекс супутніх послуг і прийнятні ціни. Накопичений досвід і знання ринку дозволяє нам оперативно реагувати на запити споживачів. Працювати з нами завжди вигідно і зручно. Доставка продукції виробляється за бажанням клієнта будь-якими видами транспорту в зручний для Вас час.

 Будемо раді співпраці з Вами!