Валюта:

Укр-Ростехніка - паливна аппaрaтурa і зaпчacтини для дізeлeй

«Укр-Ростехніка» - один з найбільших українських постачальників запчастин до паливної апаратури. Ми є регіональними представником Алтайського Заводу прецизійних виробів (АЗПІ), Ярославського заводу дизельної апаратури (ЯЗДА), Ногінського заводу паливної апаратури (НЗТА) і АТ Моторпал (Чехія). У нас на складі завжди є в наявності запасні частини від заводів-виробників: ПНВТ, ПННТ, розпилювачі, плунжерні пари, клапанні пари, форсунки, ремкомплекти, вузли, комплектуючі на паливну апаратуру для сільгосптехніки і вантажних автомобілів МАЗ і КАМАЗ.

Наше підприємство - компанія, яка приймає реальну участь у формуванні асортименту міжнародного ринку паливної апаратури, а її партнерська мережа нараховує сотні організацій та фірм, які представляють практично всі країни СНД і Литву, яка входить до Євросоюзу.

ПП «УКР-Ростехніка» працює на ринку паливної апаратури і запчастин для вантажних автомобілів і сільгосптехніки з 1996 року. З 2000 року ми почали власне виробництво плунжерних пар і секцій високого тиску. Сьогодні ми випускам плунжерні пари МАЗ, КАМАЗ, УТН всіх модифікацій, включаючи стандарт «Євро-1» і «Євро-2», а також виконуємо їх ремонт методом селективного підбору. На підприємстві впроваджена система міжнародного стандарту якості ISO 9001 сертифікат В№ UA2.003.03554-09.

Відео про наше підприємство Ви можете побачити за посиланням:  https://youtu.be/yWbeFxJYcnc

Новинки

Акционные товары