Валюта:

Технологія

   

    ПП «Укр-Ростехніка» стало абсолютно новим підприємством, що використовує технологічне оснащення провідних європейських фірм. Верстатний парк підприємства включає в себе повний спектр обробного устаткування: токарні, фрезерні, шліфувальні, координатно-розточувальні, заточувальні, доводочниє, хонінгувальні та багато іншого.

    У 2008 році наше підприємство придбало багатоцільовий обробний центр «CHIRON», здатний обробляти дуже точні деталі (обробка заготовки секції НД).

   У 2010 році «Укр-Ростехніка» придбала токарний обробний центр «TRAUB» дозволяє виконувати дуже точні токарні роботи з високою продуктивністю. Так само в 2010 році було придбано три хонинговальних верстата швейцарської фірми «SUNNEN», що дозволяють хонінговано втулку з дуже маленькими допусками по геометрії і високою чистотою обробки.

   Шліфування плунжера виробляється на високоточних швейцарських шліфувальних верстатах «STUDER», що дозволяє застосувати метод селективного підбору, який до сьогоднішнього дня був на озброєнні у Ярославського заводу дизельної апаратури.

   Велику увагу наше підприємство приділяє навчанню фахівців сучасним технологіям. Фахівці підприємства постійно проходять навчання і підвищують свою кваліфікацію в навчальних класах з навчання операторів на верстатах з ЧПІ, що дозволяє підвищити не тільки якість обслуговування верстатів, а й задовольняти запити найвибагливіших замовників.